Kawiarnia

Kawiarnia W Międzyczasie zaprasza na najsmaczniejsze kawy i Tychach

„W Międzyczasie” to zlokalizowana w Tychach kawiarnia, która ugości Państwa bogactwem smaków i zapachów. Zapraszamy na pyszne, ciasta, desery oraz oczywiście kawy. Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna tak, by każdy znalazł u nas odpowiadający mu smak. Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu oraz pasji możemy świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Cappuccino, espresso, a może latte?

Zlokalizowana w Tychach kawiarnia „W Międzyczasie” pragnie zaoferować swoim klientom smak najlepszej kawy. Znajdziecie u nas Państwo pyszne napoje takie jak espresso, americano czy capuccino. Oczywiście każda z oferowanych przez nas kaw dostępna jest w kilku wariantach. Smakiem urzekną Państwa z pewnością nasze latte machicato dostępne w wersji standardowej lub smakowej. Wśród naszego repertuaru kaw znajdują się również specjały takie jak Irish Coffe, Bombardino i Ice Cofee. Szczegółową ofertę znajdą Państwo poniżej:

Nie zapominamy także o miłośnikach innych napojów

Oprócz kaw oferujemy Państwu także inne pyszne napoje. Zapraszamy do skosztowania wysokogatunkowej herbaty Richmont dostępnej w bardzo atrakcyjnych odmianach, takich jak Green Jasmine, Forest Fruits czy Black Chilli Chocolate. Kawiarnia W Międzyczasie przygotowała także bogatą ofertę belgijskich czekolad, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiadający mu smak. Oferujemy między innymi czekoladę z chilli, lodami czy musem truskawkowym. W okresie jesiennym i zimowym zapraszamy także na pyszne napoje rozgrzewające.