DESERY LODOWE

Najlepsze lody – Tychy i okolice

Lody są tradycyjnym przysmakiem, od pokoleń uwielbianym przez dzieci i dorosłych. Najchętniej sięgamy po nie latem, ale również w chłodniejsze dni wielu z nas nie może oprzeć się zimnej pokusie. Jeśli gałki są połączone z dodatkami w pyszny deser, możemy już mówić o prawdziwej uczcie.

Desery lodowe serwowane w cukierni W Międzyczasie słyną ze swojej obfitości. Proponujmy naszym Gościom ulubione smaki w doskonałych połączeniach. Nasze lody to rozkosz dla podniebienia oraz przyjemność dla zmysłów. Wielokolorowe fantazyjne kompozycje cieszą dzieci i dorosłych i są przygotowywane z prawdziwym rozmachem, z najlepszych składników.

Desery lodowe – wyjątkowe połączenia

Deser lodowe z naszej kawiarni są znane w Tychach z wyjątkowego smaku i starannego przygotowania. Restauracja W Międzyczasie to jedno z nielicznych miejsc, gdzie spróbować można tradycyjnych dań regionalnych, pizzy z oryginalnych włoskich składników, a po obiedzie zamówić wspaniały deser przygotowywany miejscu.

Nasze lodowe menu obejmuje egzotyczne kompozycje owocowe, lekkie desery z jogurtem, jak również intensywne połączenia z dodatkiem likierów, bakalii i czekolady. Serwujemy lody tradycyjne i sorbetowe, doskonałe w upały, ale nie tylko.

Amatorom letniego orzeźwienia z pewności przypadnie do gustu Sorbet Trio w trzech smakach, z pyszną polewą i świeżymi owocami. Dla fanów kawy i czekolady mamy deser KAHLÚA, obficie polany bitą śmietaną, z dodatkiem biszkoptów i likieru. Jeśli lubisz nietuzinkowe smaki, koniecznie spróbuj Pucharu Miętowo-Czekoladowego, który zaskoczy Cię swoją oryginalnością.

Przysmaki lodowe dla najmłodszych

Kto najbardziej kocha lody? Oczywiście dzieci! W naszym menu dostępne są słodkie lodowe przysmaki skomponowane specjalnie dla najmłodszych. Maluchy z pewnością nie pogardzą również dużymi pucharami, ale desery lodowe dla dzieci to porcje przystosowane do możliwości potencjalnego młodego smakosza. Zabawne lodowe desery dla dzieci cieszą oko i podniebienie. Naszym najmłodszym Gościom na pewno spodoba się wyjątkowa forma ich podania.