Chrzciny

Chrzciny – Tychy – Restauracja W Międzyczasie

Chrzciny to ważna okazja, wymagająca szczególnej oprawy. Radosne święto związane z pojawieniem się nowego członka rodziny. Bardzo często zaproszeni goście przyjeżdżają z odległych stron, by spędzić przyjemne chwile w towarzystwie bliskich oraz przyjaciół. Nasza restauracja jest zlokalizowana w centrum miasta Tychy, z dogodną komunikacja oraz z dala od ruchliwych ulic. Osoby zaproszone na chrzciny łatwo trafią na przyjecie, podczas którego spędzą czas w wyjątkowej atmosferze.

Dbamy o komfortowe warunki, dlatego oprócz eleganckiej sali oferujemy również przestrzeń ogrodową do dyspozycji naszych Gości. Atrakcyjnie zaaranżowany ogródek letni oraz plac zabaw to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Jeśli organizujecie chrzciny w sezonie wiosenno-letnim, goście będą mogli zażyć relaksu pod gołym niebem.

Komfortowa sala restauracyjna

Sala restauracyjna została urządzona z najwyższą starannością. Wysokiej klasy wyposażenie oraz uważnie dobrane detale tworzą wyjątkowy nastrój. Dbamy o komfort naszych Gości, dlatego robimy wszystko, by na sali panowała swobodna atmosfera. Duże okna oraz nowoczesne oświetlenie sprawiają, ze sala jest jasna i klimatyczna. Subtelna kolorystyka czyni że wnętrze uniwersalnym. Klasyczna aranżacja wpasowuje się w charakter większości przyjęć.

Najlepsze menu na chrzciny

Komponując menu, zawsze dokładamy starań, by karta odpowiadała różnorodnym gustom. Oferujemy bogatą ofertę Menu na chrzciny, zawsze przygotowywaną na indywidualne życzenie. Spośród propozycji naszego Szefa Kuchni z pewnością wybierzecie dania, które przypadną do gustu biesiadnikom. Nasze potrawy przygotowujemy z wysokiej jakości produktów zamawianych u sprawdzonych dostawców. Chętnie korzystamy sezonowych produktów lokalnych, ponieważ stawiamy na świeżość oraz naturalne domowe smaki.

Doświadczona obsługa

Kelnerzy restauracji W Międzyczasie zadbają o sprawną obsługę przyjęcia oraz komfort gości. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji imprez zapewniamy doskonały serwis. Nasza obsługa sprawi, że niczego Wam nie zabraknie.