Catering

Najlepszy catering – Tychy i okolice

Atrakcyjne menu jest niezwykle ważnym elementem każdego przyjęcia. To właśnie pyszne potrawy są tym, co sprawia, iż goście czują się dopieszczeni. Jeśli zależy Wam na wyjątkowej oprawie uroczystości, nasza karta dań spełni Wasze oczekiwania. Oferujemy bogaty catering z dowozem dopasowany do różnorodnych potrzeb i kulinarnych gustów.

Indywidualne menu

Nasza zlokalizowana w Tychach restauracja zawsze przygotowuje ofertę na indywidualne życzenie, zgodnie z Państwa wymaganiami. Oferujemy niezwykle bogaty catering, dzięki czemu macie gwarancję, że znajdziecie u nas odpowiadające Wam dania. Nasze doświadczenie pozwala nam na perfekcyjną organizację różnych spotkań oraz przyjęć. Wybierając nasze usługi cateringowe, mają Państwo gwarancję, że wszystko zorganizowane będzie na najwyższym poziomie.

Stworzone propozycje menu są zróżnicowane pod kątem osób, miejsca oraz charakteru imprezy, co gwarantuje niepowtarzalność oraz jedyne w swoim rodzaju przyjęcie. Wszystkie przygotowywane u nas dania cateringowe robione są z najwyższej jakości składników dostarczanych przez zaufanych dostawców.

Przyjęcia

Restauracja W Międzyczasie organizuje imprezy okolicznościowe na wysokim poziomie. Zapewniamy doskonałą obsługę kelnerską. Nasza przestronna elegancka sala restauracyjna to idealne miejsce na organizację wesela, chrzcin, komunii czy urodzin. Nasi Klienci chętnie organizują też u nas bankiety i spotkania firmowe. Dysponujemy nastrojowym ogródkiem letnim, w którym możemy zorganizować dla Ciebie imprezę z grillem, na świeżym powietrzu.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa:

  • chrzciny, komunie, wesela, stypy,
  • uroczyste kolacje, zaręczyny,
  • przyjęcia dla rodziny i przyjaciół m.in. urodziny, imieniny, kinderbale,
  • spotkania firmowe, bankiety, wernisaże, uroczyste gale,
  • konferencje i szkolenia,
  • kameralne wieczory panieńskie i kawalerskie,
  • przyjęcia Garden Party, grille
  • przyjęcia świąteczne, wigilie firmowe.

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo uatrakcyjnić spotkanie firmowe, wesele, lunch, bankiet lub zamówić catering na przyjęcie w domu zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej obsługi i atrakcyjnej oferty! Z chęcią pomożemy w wyborze menu, które będzie dopasowane do charakteru przyjęcia.