Wesela

Wesela – Tychy – Restauracja W Międzyczasie

Organizacja wesela jest niezwykle odpowiedzialnym, ale i przyjemnym zadaniem. Gdy młode pary wybierają naszą restaurację na własne przyjęcie, czujemy się zaszczyceni oraz zobowiązani. Dokładamy wszelkich starań, by oprawa uroczystości była naprawdę wyjątkowa. Niezależnie od tego, czy organizujemy kameralne wesele na kilkanaście osób, czy większe przyjęcie, stawiamy na domową atmosferę w połączeniu z wysublimowaną elegancją.

Nasza restauracja znajduje się w ładnej okolicy, z dala od zgiełku dużych ulic. Jednocześnie jest to centrum miasta Tychy, dzięki czemu możecie łatwo do nas dotrzeć różnymi środkami komunikacji. Dysponujemy zadbanym, klimatycznym ogródkiem letnim,w którym goście weselni mogą wypoczywać pod gołym niebem. Miejsce jest przyjazne dzieciom. Najmłodsi weselnicy mogą uczestniczyć w zabawie na własny sposób, korzystając z placu zabaw i wyposażenia przygotowanego specjalnie dla nich.

Sala weselna

Restauracja W Międzyczasie to wyjątkowe miejsce utrzymane w uniwersalnej klasycznej stylistyce i idealna przestrzeń do organizowania przyjęć okolicznościowych. Sala bankietowa została zaprojektowana i urządzona z dużą starannością oraz troską o detale. Jest jasna i przestronna oraz wyposażona w wysokiej klasy meble. Tradycyjne wnętrze sali można łatwo dopasować do własnego pomysłu, wybierając dowolne dekoracje weselne. W aranżacji dominuje stonowana, elegancka kolorystyka. Duże okna i nowoczesne oświetlenie sprawiają, że panuje tu przyjazna atmosfera.

Najlepsza kuchnia

Jednym z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego jest atrakcyjne menu. Restauracja W Międzyczasie oferuje niezwykle bogatą kuchnię, dzięki czemu nasi Klienci mają gwarancję, że znajdą u nas odpowiadające im dania. Różnorodne menu pozwala wybrać potrawy, które zachwycą gości i wpiszą się w koncepcję przyjęcia. Dania są przygotowywane z ogromną starannością, z wysokiej jakości produktów. Nasza kuchnia i dom przyjęć wykorzystuje sezonowe produkty lokalne.

Obsługa przyjęcia weselnego

Kelnerzy restauracji W Międzyczasie mają doświadczenie w obsłudze przyjęć i imprez okolicznościowych. Wiemy, jak ważny jest poziom obsługi podczas wesela, dlatego nasz serwis jest zawsze dobrze zorganizowany. Nasi kelnerzy zapewnią profesjonalną opiekę nad stolikami i sprawią, że gościom weselnym niczego nie zabraknie.

Jeśli marzycie o organizacji wyjątkowego wesela oraz interesują Was sale na terenie miasta Tychy, zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.

Restauracja W Międzyczasie to idealne miejsce na Wasze przyjecie.