Stypy

Organizacja stypy – Tychy – Restauracja W Międzyczasie

W naszej restauracji organizujemy przyjęcia różnego rodzaju, w tym chrzciny, komunie i stypy. Dogodnie położenie w centrum miasta Tychy sprawia, że można łatwo do nas dotrzeć o zakończeniu ceremonii, na którą przyjeżdżają bliscy, często z różnych stron Polski. By godnie ich ugościć, warto powierzyć nam organizację przyjęcia. Dołożymy wszelkich starań, by przebiegło ono w spokojnej, rodzinnej atmosferze.

Komfortowa sala i profesjonalna obsługa

Eleganckie wnętrze sali restauracyjnej jest przystosowane do potrzeb większych przyjęć, jak również kameralnych spotkań w małym gronie. Klasyczny wystrój dobrze pasuje do charakteru rożnych wydarzeń, w tym również takich, które wymagają zachowania powagi. Spokojne otoczenie oraz klimatyczne wnętrze sprawią, że będziecie mogli odpocząć w rodzinnym gronie. Nasza obsługa zadba o to, by gościom niczego nie zabrakło.

Bogate menu

Nasza karta zawiera tradycyjne dania kuchni polskiej, regionalne śląskie potrawy, jak również przysmaki z różnych stron świata, z przewagą kuchni włoskiej. Menu na przyjęcia jest dobierane indywidualnie, wedle życzenia organizatorów. Każdy Klient znajdzie u nas dania, które wpasują się w koncepcję wydarzenia i przypadną do gustu gościom.

Potrawy przygotowywane przez naszych kucharzy wyróżniają się wyśmienitym smakiem dzięki wyborowi wysokiej jakości produktów spożywczych. Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców, chętnie sięgając po świeże produkty regionalne. Dania kuchni włoskiej są przygotowywane z oryginalnych składników.

Jeśli planujesz powierzyć nam organizację stypy, zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów. Tyska restauracja W Międzyczasie to najlepsze miejsce na kameralne spotkanie w gronie bliskich,w komfortowym otoczeniu i atmosferze spokoju. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji przyjęć jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom oraz zadowolić najbardziej wymagających klientów.