Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy niezapomniane przyjęcia – Tychy, Restauracja W Międzyczasie

Zlokalizowana w dogodnym miejscu położonym na terenie miasta Tychy restauracja W Międzyczasie to coś więcej niż tylko lokal. Dzięki świetnej atmosferze oraz pysznym potrawom poczujecie się tu świetnie. Nasza restauracja organizuje różnego rodzaju przyjęcia. Niezależnie od ich charakteru mogą mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby zorganizowana przez nas impreza była przyjemnym przedsięwzięciem, które zapadnie w pamięć wszystkim gościom.

W Międzyczasie to niezwykłe przyjemne miejsce którego charakter wzmacnia dodatkowo wyborna kuchnia przygotowywana przez naszych kucharzy. Wiemy, że liczy się jakość, dlatego wszystkie składniki i produkty wykorzystywane przy tworzeniu naszych potraw pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy. Oprócz potraw oferujemy Państwu także pyszne desery i napoje – w tym szeroki wybór win z całego świata. Wszystko to zapewnia naszym gościom bardzo przyjemne doznania smakowe. Menu na każde przyjęcie przygotowujemy indywidualnie, a duży wybór dań przygotowywanych w naszej kuchni pozwoli wybrać te, które wpiszą się w charakter wydarzenia.

Dlaczego warto organizować imprezy okolicznościowe w naszym zlokalizowanym w Tychach lokalu?

  • obsługujemy praktycznie każdy rodzaj przyjęć, w tym wesela, chrzciny, stypy czy komunie,
  • zapewniamy szeroki wybór dań – mogą Państwo wybrać zarówno spośród lokalnych potraw śląskich, jak i przysmaków z kuchni włoskiej,
  • gwarantujemy najwyższy poziom obsługi kelnerskiej.
  • każde przyjęcie to dla nas indywidualne zadanie, do którego pochodzimy z najwyższym zaangażowaniem.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zorganizować wyjątkowe przyjęcie z najpyszniejszym jedzeniem i wysokiej jakości obsługą. Jeżeli macie Państwo pytania związane z menu lub innym aspektem organizowania imprezy, zapraszamy do kontaktu!