Roczki

Pierwsze urodziny to dziecka o jedno z najważniejszych wydarzeń po jego przyjściu na świat. Nic dziwnego, ze w naszym kraju panuje tradycja ich hucznego obchodzenia. Roczek jest okazją do spotkania z rodziną i przyjaciółmi oraz do wspólnego świętowania, zwykle przy suto zastawionym stole. Wydając przyjęcie, świeżo upieczeni rodzice dokładają wszelkich starań, by ich gościom niczego nie zabrakło. Wybierając naszą Restaurację na miejsce pierwszej imprezy urodzinowej dla swojego dziecka, możecie być pewni, że będzie ona udana.

Roczki – Tychy – Restauracja W Międzyczasie

Restauracja W Międzyczasie, położona w samym sercu miasta Tychy, to doskonale miejsce na organizację przyjęć takich jak roczki, urodziny, wesela, chrzciny, komunie. Miejsce znajduje się z dala od zgiełku ulic, w spokojnej okolicy. Jednocześnie jest dobrze skomunikowane i zapewnia łatwy dojazd. Tyska restauracja W Międzyczasie słynie z klimatycznego ogródka letniego, a także z doskonałych potraw. Jest to komfortowe miejsce do spotkań w rodzinnym gronie, przystosowane do potrzeb również najmłodszych odwiedzających. W naszym ogródku znajduje się plac zbaw, na którym maluchy mogą przyjemnie spędzać czas, gdy rodzice będą rozmawiali przy aromatycznej kawie i pysznym poczęstunku.

Najlepsza kuchnia

Menu restauracji zawiera starannie przygotowywane potrawy kuchni regionalnej, a także zagraniczne przysmaki. Możecie spróbować u nas dań kuchni włoskiej, w tym pizzy przygotowywanej z oryginalnych włoskich składników. Kartę dań komponujemy z uwzględnieniem różnorodnych gustów, tak by każdy z odwiedzających znalazł w niej coś dla siebie. Jesteśmy przekonani, że goście na przyjęciu urodzinowym będą usatysfakcjonowani smakiem naszych potraw, które przygotowujemy z najlepszych produktów wysokiej jakości.

Przyjecie w rodzinnej atmosferze

Wnętrze restauracji urządziliśmy w taki sposób, by było elegancie, ale i klimatyczne. Nasza restauracja przyciąga rodzinnym klimatem, a tradycyjna aranżacja pasuje do charakteru większości przyjęć i wydarzeń. Profesjonalni kelnerzy dokładają wszelkich starań, by goście czuli się u nas doskonale. Zapewniamy wysoki poziom obsługi, a także przyjazną atmosferę w lokalu.