TORTY OKOLICZNOŚCIOWE I CIASTA NA ZAMÓWIENIE

Torty okolicznościowe Tychy

Tort bywa często kluczowym elementem przyjęcia. Jest zwieńczeniem urodzin i wesela oraz tradycyjnym symbolem dostatku. Podanie tortu to często najbardziej uroczysty moment imprezy, dlatego gospodarze przykładają dużą wagę do tego, jaki tort zostanie podany. Wiemy o tym, że piękny i smaczny wypiek pozostanie w pamięci uczestników przyjęcia. Dokładamy wszelkich starań, by każdy tort wychodzący z naszej pracowni był niepowtarzalny, by jego wygląd i smak stał się miłym wspomnieniem każdej ważnej dla naszych klientów uroczystości.

Tort weselny, urodzinowy czy każdy inny – może być prawdziwym dziełem sztuki. Małym lub dużym, w zależności od potrzeb. Tyska Cukiernia W Międzyczasie oferuje torty okolicznościowe rożnej wielkości, klasyczne i warstwowe. Przygotowujemy małe tory dla 6-10 osób, aż po duże – dla 40 osób. Nasza oferta obejmuje również torty weselne w różnych wielkościach i oczywiście o różnych smakach.

Menu obejmuje lekkie torty śmietankowe oraz tradycyjne torty kremowe. Wśród dostępnych wersji smakowych każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalizujemy się w tortach owocowych, kawowych, orzechowych, a także w specjalnie przygotowywanych kompozycjach. Większość tortów okolicznościowych wykonujemy na życzenie, w wersji z alkoholem lub bez, dzięki czemu łatwo można dopasować zamówienie do własnych, ale też gości preferencji.

Artystyczne torty okolicznościowe na zamówienie

Każdy tort okolicznościowy z naszej karty przygotujemy wedle życzenia Klienta. Możecie wybierać spośród rożnych wersji oprawy, od Naked Cake, przez Drip Cake, aż po styl angielski.

Naked Cake – tort w wersji bez polewy, lukru czy masy cukrowej. Warstwy biszkoptu są przekładane kremem lub śmietaną, ale ścianki pozostają niezakryte.

Drip Cake – wersja wykończenia tortu polewą czekoladową spływająca po bokach.

Oprawa a stylu angielskim – tort przyozdobiony masą oraz artystycznymi dekoracjami.

Przygotowujemy stylizowane torty okolicznościowe, które są dekorowane przez naszych artystów cukierników zgodnie z życzeniem Gościa. Oferujemy mini torciki, torty urodzinowe z dekoracjami dziecięcymi oraz rozmaite zdobienia okazjonalne.

Torty weselne

Przygotowanie tortu weselnego to spora odpowiedzialność. Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam to zadanie, dołożymy wszelkich starań, aby tort był naprawdę wyjątkowy. Torty weselne przygotowujemy w dowolnej oprawie, zgodnie z indywidualnym życzeniem Gościa. Oferujemy torty dla 50 osób i większe, aż po torty weselne dla 130 osób.

PAKIETY I CIASTA WESELNE

W naszej ofercie znajdziesz również ciasta weselne (na ok. 30-36 kawałków), takie jak sernik, makowiec czy szarlotka oraz pakiety weselne, które zawierają trzy rodzaje wspomnianych ciast.

Jeśli chcesz zamówić tort weselny lub tort okolicznościowy, zapraszamy do odwiedzenia restauracji W Międzyczasie w mieście Tychy. Można również kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo oraz z a pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.